[Wyniki] VI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Lublin, 27 listopad 2005

BJJ OPEN KOBIET

1. Lucyna Kiszczak (Grappling Kraków)
2. Katarzyna Książek (Łamator Racibórz)
3. Beata Jończyk (Lutadores Opole)

BJJ JUNIORZY

– 60 kg
1. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków)
2. Konrad Cisowski (Rio Grappling)
3. Daniel Kaczmarek (United Gym)

– 70 kg
1. Piotr Koprowski (Linke Gold Team)
2. Bartosz Czepiałowski (Berserker’s Team)
3. Piotr Adamiak (Linke Gold Team)
3. Sławomir Koterba (Łamator Racibórz)

+ 70 kg
1. Paweł Kaczyński (Linke Gold Team)
2. Jakub Boczek (Lutadores Opole)
3. Paweł Wysocki (Linke Gold Team)

BJJ DO 1 ROKU

– 67 kg
1. Alan Zimny (Grappling Kraków)
2. Rafał Żyła (Grappling Kraków)
3. Daniel Pietrzyk (MMA Lublin)
3. Zbigniew Zarzeczny (MMA Lublin)

– 73 kg
1. Łukasz Ćwięk (Copa Cabana)
2. Wojciech Kos (Linke Gold Team)
3. Wojciech Kojder (Grappling Kraków)

– 79 kg
1. Marcin Srebnicki (Grappling Kraków)
2. Przemysław Ciupek (Lutadores Opole)
3. Krzysztof Srebnicki (Grappling Kraków)
3. Maciek Kriwieniok (Łamator Racibórz)

– 85 kg
1. Dawid Gronacki (Lutadores Opole)
2. Adrian Wysokowski (Linke Gold Team)
3. Michał Bujnowski (Grappling Kraków)
3. Łukasz Szarzyński (MMA Lublin)

– 91 kg
1. Karol Migo (Grappling Kraków)
2. Bartłomiej Stępak (MMA Lublin)
3. Michał Wydmański (Grappling Kraków)

– 97 kg
1. Michał Fijałka (Linke Gold Team)
2. Stefan Białas (Linke Gold Team)
3. Grzegorz Szatkowski (Linke Gold Team)

BJJ ZAAWANSOWANI

– 67 kg
1. Maciej Szczudrawa (Grappling Kraków)
2. Krystian Grzejszczyk (Berserker’s Team)
3. Rafał Ciszewski (United Gym)

– 73 kg
1. Maciej Linke (Linke Gold Team)
2.
Krystian Kwiecień (Rio Grappling)
3. Miachał Kędzia (United Gym)
3. Tomasz Cholewicki (Linke Gold Team)

– 79 kg
1. Robert Siedziako (Berserker’s Team)
2. Mirosław Rymarz (Lutadores Opole)
3. Marcin Bartnik (MMA Lublin)
3. Przemek Bartnik (MMA Lublin)

– 85 kg
1. Piotr Bagiński (Berserker’s Team)
2. Michał Kiciński (Grappling Kraków)
3. Marcin Haładus (Łamator Racibórz)

+ 91 kg
1. Damian Grabowski (Lutadores Opole)
2. Sławomir Kaczmarek (Grappling Kraków)
3. Radosław Maruszewski (Grappling Kraków)

DRUŻYNOWO

1. Grappling Kraków: 14 medali
2. Linke Gold Team: 11 medali
3. Lutadores Opolees Opole: 6 medali
4. MMA Lublin: 6 medali
5. Berserkers Team: 4 medale
6. Łamator Racibórz Racibórz: 4 medale
7. United Gymym: 3 medale
8. Rio Grapplingrappling: 2 medale
9. Copa Cabana: 1 medal