[Wyniki] X Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Skała, 14 marzec 2009

Juniorzy

Juniorzy – 69 kg
1. Stefańczuk Cezary – Copacabana
2. Andrzejewski Daniel – Rio Grappling Club
3. Strzałkowski Piotr – MTS Płomień
3. Kierzkowski Filip – United Gym

Juniorzy – 74 kg
1. Bobrek Jan – Linke Gold Team
2.
Dobrzyński Tomasz – cGracie Barra
3. Sadowski Filip – Drysdale Jiu Jitsu
3. Babka Grzegorz – Gracie Barra

Juniorzy + 74 kg
1. Bobrel Patryk – Berserkers Team
2. Rojek Mateusz – Linke Gold Team
3. Bagiński Piotr – United Gym
3. Majer Dawid – Berserkers Team

Kobiety

Kobiety – 56 kg
1. Gałka Joanna – Grappling Kraków
2. Snoch Agata – Sowilo Kielce
3. Barska Ewelina – Octagon Rybnik
3. Arendarska Ewelina – Octagon Rybnik

Kobiety + 56 kg
1. Ogrodnik Joanna – Łamator Racibórz
2. Zawodnik Karolina – Berserkers Team
3. Gdula Agnieszka – Grappling Kraków

Seniorzy

Seniorzy białe pasy – 64 kg
1. Papaj Ludwik – Grappling Kraków
2. Ciepulis Kamil – Rio Grappling Club
3. Sieworek Kamil – Grappling Kraków
3. Miodowski Mariusz – Wojdan Team Tarnów

Seniorzy białe pasy – 70 kg
1. Blachura Piotr – Linke Gold Team
2. Staszewski Janusz – Gracie Barra
3. Sakowski Maciej – Alliance
3. Szczepański Łukasz- Alliance

Seniorz białe pasy – 76 kg
1. Barański Adrian – Copacabana
2. Wołowiec Paweł – Copacabana
3. Książek Maciej – Grappling Kraków
3. Zgliczyński Maciej – Grappling Kraków

Seniorzy białe pasy – 82,3 kg
1. Szczęch Sebastian – Grappling Kraków
2. Kochanowicz Jarosław – Grappling Kraków
3. Jurczuk Kamil – Alliance
3. Wawrzycki Tomasz – Grappling Kraków

Seniorzy białe pasy -88,3 kg
1. Rychwalski Marcin – United Gym
2. Sopala Sebastian –
3. Bałut Bartosz – Fizol Team Tarnów
3. Woźniakl Michał – Copacabana

Seniorzy białe pasy – 94,3 kg
1. Różański Mikołaj – Berserkers Team
2. Wilk Marcin – Octagon Rybnik
3. Surdyk Marek – Drysdale Jiu Jitsu
3. Łojek Krzysztof – Gracie Barra

Seniorzy białe pasy – 100,5 kg
1. Jama Rafał – Spartakus Rzeszów
2. Kopytko Maksymilian – Grappling Kraków
3. Stokłosa Krzysztof – Limanowa
3. Domalewski Rafał – Lutadores Opole

Seniorzy białe pasy + 100,5 kg
1. Tybura Marcin –United Gym
2. Dąbrówka Kamil – Bersercers Team
3. Runiewicz Krzysztof – Beserkers Team
3. Rejdych Adam – Grappling Kraków

Seniorzy niebieskie pasy – 70 kg
1. Podstawczuk Piotr – Berserkers Team
2. Piekut Wojciech – Copacabana
3. Andrejczuk Janusz – Alliance
3. Kowacki Marcin – Strefa Walki Poznań

Seniorzy niebieskie pasy – 76 kg
1. Kozak Maciej – Grappling Kraków
2. Horbatiuk Patryk – Rio Grappling Club
3. Dzieniszewski Karol – Linke Gold Team Opole
3.
Lech Wojciech – Berserkers Team

Seniorzy niebieskie pasy – 82,3 kg
1. Kuciński Krzysztof – Grappling Kraków
2.  Michałowski Tomasz – Berserkers Team
3. Paszek Tomasz – Gracie Barra.
3. Waligóra Grzegorz – Gracie Barra

Seniorzy niebieskie pasy – 88,3 kg
1. Salim Touahri – grappling Kraków
2. Sabela Mikołaj – Berserkers Team
3. Ormaniec Łukasz –Gracie Barra
3. Książek Łukasz – Grappling Kraków

Seniorzy niebieskie pasy – 94,3 kg
1. Migo Karol – Grappling Kraków
2. Karasiewicz Marcin – Grappling Kraków
3. Kołodziej Sebastian – Copacabana
3. Bandel Marcin – Team Fighter Łódz

Seniorzy niebieskie pasy +94 kg
1. Kiciński Michał – Grappling Kraków
2. Łapka Michał – Sgra Golg Team
3. Matejko Marek – Grappling Kraków
3. Jędraczka Arkadiusz – Copacabana

Seniorzy elita – 82,3 kg
1. Guimares Vagner – Alliance Paraiba
2. Polok Maciek – Gracie Barra
3. Tobera Marcin – Copacabana
3. Held Marcin – Gracie Barra

Seniorzy elita + 82,3 kg
1. Bagiński Piotr – Berserkers Team
2. Różański Maciej – Berserkers Team
3. Stasiak Karol – Pretorian Koźmin
3.
Warchoł Łukasz – Gracie Barra

Wyniki drużynowe:

1. Grappling Kraków 79 pkt
2. Berserker’s Team 41 pkt
3. Copacabana 19 pkt
4. United Gym 18 pkt
5.
Gracie Barra 12 pkt