[Wyniki] XI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Skała, 6 marzec 2010

Juniorzy

kat wagowa do 58kg
1 Konicki Daniel Copacabana
2 Skwirus Patryk Gracie Barra
3 Kałużny Mariusz Copacabana
3 Kareta Dawid Octagon Team

kat wagowa do 64kg
1 Rosiak Przemysław Copacabana
2 Lamprycht Kamil Copacabana
3 Michał Komorski Copacabana
3 Zdziarski Michał Grappling Kraków

kat wagowa do 69kg
1 Łabiński Gerard Copacabana
2 Jagocki Mateusz Copacabana
3 Pomarański Michał Grappling Kraków
3 Pietrzak Mateusz Berserker’s Team

kat wagowa do 74kg
1 Rzetecki Adam Bastion
2 Grygier Tomasz Berserker’s Team
3 Szymankiewicz Dawid LGT
3 Tokarski Adam Grappling Kraków

kat wagowa do 79,3kg
1 Zackiewicz Mateusz Strefa Walki
2 Pacuła Michał Octagon Team
3 Til Adrian Sparta
3 Płachciak Wojciech Sparta

kat wagowa +79,3kg
1 Kulig Tomasz Szkoła Bushi-do
2 Radzimski Jakub Strefa Walki
3 Malanowski Michał Alliance Team
3 Sanecznik Szymon Octagon Team

seniorki elita open

1 Zawodnik Karolina Berserker’s Team
2 Preiss Irena Berserker’s Team
3 Dźwigałowska Joanna Copacabana Team
3 Małyjasiak Maria Złomiarz Team

seniorki

białe pasy do 58kg
1 Gałka Joanna Grappling Kraków
2 Łoś Małgorzata Alliance Team
3 Majchrzak Paulina Berserker’s Team
3 Gołdyn Klaudia Copacabana Team

białe pasy +58,5kg
1 Kołomańska Sylwia Gracie Barra
2 Mordyl Monika Wojdan Team
3 Oleksik Monika Grappling Kraków
3 Podkowska Jagoda Copacabana Team

Białe pasy

-64kg
1 Czyż Damian Octagon Team
2 Konopiński Przemysław Copacabana Team
3 Cichocki Dawid Sparta
3 Kawiorski Karol Grappling Kraków

-70kg
1 Broński Bartłomiej Grappling Kraków
2 Saroma Michał Copacabana Team
3 Bieroński Marek Copacabana Team
3 Sitarski Michał Copacabana Team

do 76kg
1 Bałut Wiktor Fizol Team
2 Marcol Robert Octagon Team
3 Piekarski Jacek Gracie Barra
3 Kaużyski Michał Berserkers’s Team

do 83,3kg
1 Tomalik Paweł Lutadores Opole
2 Dębski Tomasz United Gym
3 Zgliczyński Maciej Grappling Kraków
3 Szczęch Sebastian Grappling Kraków

do 88,3kg
1 Pyclik Krzysztof Copacabana Team
2 Olszewski Dominik Fizol Błękitni Tarnów
3 Jastrzębski Paweł Lutadores Opole
3 Sopała Sebastian Bastion

do 94,3kg
1 Peszyński Arkadiusz Gracie Barra
2 Ostrowski Mateusz Berserker’s Team
3 Łukasiewicz Marcin Gracie Barra
3 Laguniak Adrian United Gym

do 100,5kg
1 Donalewski Rafał Lutadores Opole
2 Kaczor Lech Przemyski Klub Jiu-Jitsu
3 Frontczak Adam Spartan Chorzów
3 Stokłosa Krzysztof Grappling Kraków

+100,50kg
1 Sabela Michał Berserkers’s Team
2 Ćwikła Łukasz Gracie Barra
3 Mateja Maciek Bastion Tychy
3 Głowacz Piotr Drysdale Jiu-Jitsu

niebieskie pasy

-64kg
1 Lasota Marcin Gracie Barra
2 Salamon Karol Octagon Team
3 Papaj Ludwik Grappling Kraków
3 Morawiec Adam Lutadores Opole

seniorzy

niebieskie pasy -70kg
1 Odrzut Daniel Bastion
2 Babirecki Michał Berserker’s Team
3 Flak Krzysztof Rio Grappling
3 Andrejczuk Janusz Alliance Team

niebieskie pasy -76kg
1 Kozak Maciej Grappling Kraków
2 Barański Adrian Copacabana Team
3 Chudecki Kamil Berserker’s Team
3 Łukowicz Miłsz Rio Grappling

niebieskie pasy -82,3kg
1 Nedzi Paweł Berserker’s Team
2 kojder Wojciech Grappling Kraków
3 Rynkiewicz Marcin Copacabana Team
3 Długołęcki Dariusz Berserker’s Team

niebieskie pasy -88,3kg
1 Gawliński Krzysztof United Gym
2 Jurczuk Kamil Alliance Team
3 Kołodziej Sebastian Copacabana Team
3 Miśkiewicz Marcin United Gym

niebieskie pasy -94,3kg
1 Majchrzak Krzysztof United Gym
2 Wosiek Marcin Copacabana Team
3 Różański Mikołaj Berserker’s Team
3 Skarbiński Krzysztof Alliance Team

puprurowe pasy -70kg
1 Grzejszczak Krystian Berserker’s Team
2 Pietrzak Marek Alliance Team
3 Bąk Bartosz Łomator Racibórz
3 Orzełek Iwo Copacabana Team

purpurowe pasy -76kg
1 Zawadzki Jakub Copacabana Team
2 Wrześniewski Daniel Złomiarz Team
3 Drożdżyński Marek Copacabana Team
3 Tobera Marcin Copacabana Team

puprurowe pasy -82,3kg
1 Wojtkowski Piotr Copacabana Team
2 Michałowski Tomasz Berserker’s Team
3 Paszek Tomasz Bastion Tychy
3 Margoś Andrzej LGT

puprurowe pasy +82kg
1 Jurkiewicz Tomasz Gracie Barra
2 Zbróg Marek United Gym
3 Kamiński Tomasz Bastion Tychy
3 Jaremkowski Leszek LGT

elita -82,3kg
1 Polok Maciej Bastion Tychy
2 Bagiński Łukasz Złomiarz Team
3 Łukasiewicz Krzysztof Copacabana Team
3 Pasierbski Marek Copacabana Team

elita +82,3
1 Koziej Mariusz Rio Grappling
2 Bagiński Piotr Berserker’s Team
3 Warchoł Łukasz Bastion Tychy
3 Koprowski Piotr LGT