[Wyniki] XIII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Skała, 12 marzec 2011

Seniorzy Elita

76 kg
1. Wrześniewski Daniel Złomiarz Team
2. Tobera Marcin Copacabana
3. Bąk Bartosz Łamator

+76 kg
1. Warchoł Łukasz Drysdale JJ
2. Kapral Piotr Copacabana Łodź
3. Bagiński Piotr Berserkers Team

Juniorzy

58,5kg
1. Zjawin Szymon Łamator
2. Paczka Tomasz Kodokan Gold Team
3. Kurczyk Piotr Jujitsu Bytom
3. Wieczorek Mateusz S.K.T. United Gym

64 kg
1. Kareta Dawid Octagon Team
2. Kowolik Mateusz Octagon Team
3. Pawlik Łukasz S.K.T. United Gym
3. Kocik Adrian S.K.T. United Gym

69 kg
1. Hończak Bartek Łamator
2.
Pacholik Oskar Berserkers Team
3. Surowaniec Wojciech KAITO Stalowa Wola
3. Rzetecki Grzegorz Gracie Barra Draculino

74 kg
1. Wróbel Adrian S.K.T. United Gym
2. Duraj Michał Łamator
3. Broński Maciej Halny Nowy Sącz
3. Pisarek Łukasz Gracie Barra Draculino

79 kg
1. Płachciak Wojciech Sparta
2. Til Adrian Sparta
3. Dabiński Sebastian Alliance Kielce
3. Boduszek Michał Vencedores

+79 kg
1. Pacuła Michał Octagon Team
2. Trzaska Miłosz Rio Grappling Jelenia Góra
3. Depczyński Maciej Drysdale JJ
3. Augustyniak Mateusz S.K.T. United Gym

Seniorki Białe Pasy

64 kg
1. Gawrysiuk Karolina Kodokan Gold Team
2. Zięba Amanda Woj.-Dan Team
3. Matera Daria Gracie Barra Draculino

+ 64 kg
1. Podkowska Jagoda Copacabana
2. Szczepańska Agnieszka Forca Brawa Opole
3. Solińska Anna Rio Grappling Jelenia Góra

Seniorki Kolorowe Pasy

58,5 kg
1. Mordyl Monika Woj-Dan Team
2. Arendarska Ewelina Octagon Team
3. Snoch Agata Drysdale JJ

+58,5 kg
1. Bartkowiak Anna Gracie Barra Draculino
2. Pniak Sandra Octagon Team
3. Kłosowicz Natalia Fido Gold Team

Seniorzy Białe Pasy

64 kg
1. Kurkowski Dawid Octagon Team
2. Szczotka Michał Octagon Team
3. Kłosowicz Marek Octagon Team
3. Trzuskolas Krzysztof Copa Konin

70 kg
1. Tajak Bartek Octagon Team
2. Borowski Łukasz Sqra Gold Team
3. Kwak Paweł Gracie Barra Draculino
3. Zaborniak Maciej Forca Brawa Opole

76 kg
1. Mach Łukasz Gracie Barra Draculino
2. Wala Krzysztof Kodokan Gold Team
3. Kościelniak Paweł Grappling Kraków
3. Znojek Filip Copacabana

82,3 kg
1. Bartela Tomasz Grappling Kraków
2. Kubiak Maksymilian Forca Brawa Opole
3. Gałecki Dawid Gracie Barra Draculino
3. Lewandowski Adam Berserkers Team

88,3 kg
1. Bubin Mateusz Rio Grappling Jelenia Góra
2. Marszałek Karol Grappling Kraków
3. Murawski Michał Octagon Team
3. Victoriano Livio Forca Brava Opole

94,3 kg
1. Ptaszek Maciej S.K.T. United Gym
2. Nocko Kajetan AKS Sparta
3. Jaromin Andrzej Gracie Barra Draculino
3. Comperlik Łukasz AKS Sparta

+94,3 kg
1. Kołtun Dawid AKS Sparta
2. Lewandowski Arek Berserkers Team
3. Zackiewicz Tomasz Rio Grappling Jelenia Góra
3. Jaromin Rafał Gracie Barra Draculino

Seniorzy Niebieskie Pasy

70 kg
1. Andrejczuk Janusz Alliance
2. Flak Krzysztof Grappling Kraków
3. Czechowski Rafał Krappling Kraków
3. Frydrych Tymoteusz Octagon Team

76 kg
1. Rzetecki Adam Gracie Barra Draculino
2. Suchorabski Krzysztof Copacabana
3. Środoń Tomasz Sqra Gold Team
3. Stolarski Jacek Alliance

82,3 kg
1. Zasada Paweł Octagon Team
2. Gwoździński Rafał Złomiarz Team
3. Henek Robert Octagon Team
3. Kołodziej Sebastian Copacabana

88,3 kg
1. Michalec Łukasz Drysdale JJ
2. Kaczówka Maciej Fizol Team
3. Wilk Marcin Octagon Team
3. Kulig Tomasz Sz.W.W. Bushido

94,3 kg
1. Gucwa Karol Grappling Kraków
2. Ogiełko Jarek Octagon Team
3. Tomasik Mariusz BJJ Bochnia
3. Bałut Bartosz Fizol Team Błękitni

+94,3 kg
1. Tybura Marcin S.K.T. United Gym
2.
Pachut Dariusz Grappling Kraków
3. Małocha Paweł Drysdale JJ
3. Rejdych Adam Grappling Kraków

Seniorzy Purpurowe Pasy

76 kg
1. Kozak Maciej Grappling Kraków
2. Stasiak Damian S.K.T. United Gym
3.
Sadowski Filip Drysdale JJ
3. Lasota Rafał Grappling Kraków

88,3 kg
1. Kamiński Tomasz Gracie Barra
2. Zbróg Marek
3. Jaremkowski Leszek Forca Brawa Opole
3. Książek Łukasz Grappling Kraków

+88,3 kg
1. Senger Radosław Drysdale JJ
2. Migo Karol Grappling Kraków
3. Olszewski Kamil Copacabana