[Wyniki] XIX Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu No Gi

Borzęcin, 21 maja 2016

Juniorzy open

1. Dudziński Piotr – Natal Gold Team

2. Oleksy Adrian – Halny Nowy Sącz

3. Zacherniak Krzysztof – Łamator Racibórz

3. Dynowski Wojciech – Fight House

Seniorki open

1. Kopera Ilona – Octagon Żory

2. Ruta Justyna – Grappling Kraków

3. Pietrzycka Natalia – Natal Gold Team

3. Niemiec Katarzyna – Grappling Gorlice

Białe Pasy

67,5 kg

1. Witkowski Adam – Łamator Racibórz

2. Jasiński Dawid – Dexters Team Nowy Sącz

3. Ruchała Robert – Fight House

3. Krawczyk Damian – Dexters Team Nowy Sącz

73,5 kg

1. Jeleń Mikołaj – Grappling Kraków

2. Blezień Krystian – Legion Team Tarnów

3. Wierzba Piotr – Bastion Myślenice

3. Sitko Łukasz – Legion Team Tarnów

79,5 kg

1. Mikołajczyk Konrad – Halny Nowy Sącz

2. Pruszyński Maciej – Halny Nowy Sącz

3. Gadamski Adrian – Natal Gold Team

3. Leś Zbigniew – Grappling Kraków

85,5 kg

1. Firla Wojciech – Kong Sao

2. Kubacki Dawid – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki

3. Skrzypek Mateusz – Grappling Kraków

3. Wiśniewski Adrian – Pankration Team Rzeszów

91,5 kg

1. Janur Paweł – Halny Nowy Sącz

2. Palica Adam – Octagon Żory

3. Dyndor Tomasz – Iron Dragon Mielec

3. Walczak Krystian – Natal Gold Team

+91,5 kg

1. Bogdanowicz Fabian – CKW Horda

2. Bieńkowski Patryk – CKW Horda

3. Pustułka Artur – Halny Nowy Sącz

Niebieskie Pasy

67,5 kg

1. Matuszek Daniel – Ryoku Dojo Fight Team

2. Bienioszek Mateusz – Octagon Żory

3. Kwolek Krzysztof – Grappling Kraków

73,5 kg

1. Duda Michał – Samantha Fight Gym Kielce

2. Goraus Mikołaj – Octagon Żory

3. Małachowski Grzegorz – Grappling Kraków

3. Pomarański Filip – Akademia Fenix

79,5 kg

1. Krajewski Maciej – Grappling Rzeszów

2. Pudło Mateusz – Grappling Rzeszów

3. Widel Mateusz – Halny Nowy Sącz

3. Porębski Sebastian – Fightman Bochnia

85,5 kg

1. Kubit Krzysztof – Grappling Kraków

2. Michaliszyn Igor – Silesia Cage Club Katowice

3. Krakowiak Marcin – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki

3. Rosiak Kamil – Zenit Łódź

91,5 kg

1. Pijarski Michał – Natal Gold Team

2. Gabriel Al-Sulwi – Grappling Rzeszów

Purpurowe, Brązowe oraz Czarne pasy

73,5 kg

1. Słomiński Piotr – Grappling Gorlice

2. Wilczak Kacper – Grappling Kraków

79,5 kg

1. Sermak Piotr – Grappling Kraków

2. Stach Jan – Fight Club Brno

3. Smulski Tomasz – Grappling Kraków

85,5 kg

1. Bandel Marcin – Zenit Łódź

2. Zawadzki Bartosz – Gracie Barra Chorzów

3. Suwara Mateusz – Grappling Kraków

3. Jakubiec Tomasz – Bastion Tychy