[Wyniki] XVI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Skała, 9 marzec 2013

SENIORZY

BIAŁE PASY 64 KG
1. Filip Szczecińśki Grappling Kraków
2. Rafał Majewski Gracie Barra Draculino
3. Igor Biały Koch Team Poland
3. Dawid Jędrzejek Rio Grappling Club

BIAŁE PASY 70 KG
1. Kacper Wilczak Grappling Kraków
2. Michał Koniarski Octagon Team
3. Bartłomiej Baran Octagon Team
3. Patryk Woźniak Grappling Kraków

BIAŁE PASY 76 KG
1. Łukasz Fajka Berserker’s Team
2. Rafał Kubik Wrox Gym Galvao
3. Daniel Urban Dragon’s Den
3. Marcin Pluta Grappling Kraków

BIAŁE PASY 82,3 KG
1. Adam Boczek Gracie Barra Draculino
2. Paweł Szymański Lutadores
3. Mateusz Popow Wrox Gym Galvao
3. Mikołaj Lewandowski Berserker’s Team

BIAŁE PASY 88,3 KG
1. Kamil Górak Wrox Gym Galvao
2. Dawid Lachota Gracie Barra
3. Maciej Gładysz Grappling Kraków
3. Mikołaj Pajka Rio Grappling – Monster

BIAŁE PASY 94,3 KG
1. Mariusz Zięcina Gracie Barra Draculino
2. Robert Śmigielski Gracie Barra Draculino
3. Dawid Wróblewski Copacabana
3. Viktor Koenig Grappling Kraków

BIAŁE PASY 100,5 KG
1. Tomasz Majba Grappling Kraków
2. Łukasz Wierkowski Dragon’s Den
3. Andrzej Witczak Copacabana
3. Krzysztof Górski Sparta

BIAŁE PASY + 100,5 KG
1. Łukasz Kumor Grappling Kraków
2. Łukasz Wardak Alliance
3. Dominik Bandrowski Copacabana
3. Tomasz Wasiak Copacabana

JUNIORZY

58,5 KG
1. Mateusz Manderla Octagon Team
2. Kamil Starmach Grappling Kraków
3. Aleks Szczukiecki Bielawianka Bielawa
3. Krzysztof Turek Octagon Team

64 KG
1. Adrian Krzesiak Alliance
2. Mateusz Bienioszek Octagon Team
3. Jakub Iwan Rio Grappling Club
3. Olaf Mlekodaj Grappling Kraków

69 KG
1. Jacek Bańczyk Rio Grappling Club
2.
Dawid Sołtys Grappling Kraków
3. Łukasz Miś Sparta
3. Arkadiusz Surówka Grappling Kraków

74 KG
1. Przemek Tokarz Octagon Team
2. Andrzej Czarnecki Bertserker’s Team
3. Mateusz Flaga Grappling Rzeszów
3. Kamil Kowalczyk Rio Grappling

79,3 KG
1. Jakub Zajkowski Aliance
2. Wojciech Zegar Grappling Kraków
3. Jarosław Włodarczyk Rio Grappling
3. Kamil Kordela Rio Grappling Rybnik

+ 79,3 KG
1. Marcek Kwiecień Rio Grappling Club
2. Michał Majerczyk Grappling Kraków
3. Jakub Majer Sparta
3. Wojciech Radzik Boi Team Strzelin

SENIORKI

BIAŁE PASY 53,5 KG
1. Magdalena Wójcik Grappling Kraków
2. Marzena Kleczka Rio Grappling Club
3. Magdalena Noga Rio Grappling Club
3. Iza Rosiek Rio Grappling Club

BIAŁE PASY 64 KG
1.
Karina Sójka Dragon’s Den
2. Anna Łach Gracie Barra Żywiec
3. Natalia Luty Grappling Kraków
3. Magdalena Zielińska Rio Grappling Club

BIAŁE PASY + 64 KG
1. Mirela Szewczyk Gracie Barra Draculino
2. Anna Kolasa Ryoku Dojo
3. Ewa Respondek Rio Grappling

SENIORZY

NIEBIESKIE PASY 64 KG
1. Krzysztof Trzuskolas Copacabana
2. Dariusz Sanetra Gracie Barra Żywiec
3. Sebastian Piglowski Bielawianka Bielawa
3. Kamil Dziadek Copacabana

NIEBIESKIE PASY 70 KG
1. Łukasz Baranowski Rio Grappling Club
2. Marcin Ciszek Rio Grappling Club
3. Grzegorz Piczak Ryoku Dojo
3. Rafał Czado Grappling Rzeszów

NIEBIESKIE PASY 76 KG
1. Adam Tokarski KU AZS PWSZ Tarnów
2. Maksymilian Frankowicz Copacabana
3. Andrzej Maciaszek Copacabana
3. Tomasz Wawrzyczek Octagon Team

NIEBIESKIE PASY 82,3 KG
1. Łukasz Mielczarek Copacabana
2. Norbert Ptasiński Gracie Barra Draculino
3. Marcin Mazur Grappling Kraków
3. Jakub Zyzak Gracie Barra Żywiec

NIEBIESKIE PASY 88,3 KG
1. Wojciech Baran Gracie Barra Draculino
2. Marcin Szulc Aliance Warszawa
3. Dawid Wolny Grappling Kraków
3. Paweł Murias Rio Grappling Club

NIEBIESKIE PASY + 88,3 KG
1. Bartosz Zeliszczak Rio Grappling Rybnik
2. Grzegorz Kaszuba Rio Grappling Club
3. Sławomir Maślanka Strefa Walki Shark
3. Kamil Buras Copacabana

PURPUROWE PASY 70 KG
1. Bartosz Kulczycki Rio Grappling Club
2. Janusz Andrejczuk Alliance
3. Jarosław Możdżeń Grappling Kraków
3. Krzysztof Flak Grappling Kraków

PURPUROWE PASY 76 KG
1. Krzysztof Suchorabski Copacabana
2. Mariusz Bizior Gracie Barra Draculino
3. Jacek Stolarski Aliance
3. Łukasz Prost Koch Team Poland

PURPUROWE PASY 82,3 KG
1. Paweł Zasada Octagon Team
2. Robert Henek Octagon Team
3.
Paweł Gądek Grappling Kraków
3. Dominik Olszewski Grappling Kraków

PURPUROWE PASY + 82,3 KG
1. Jarosław Ogiegło Gracie Barra Draculino
2. Kamil Jurczuk Aliance
3. Krzysztof Skarbiński Aliance
3. Piotr Borowik Gracie Barra Draculino

SENIORKI ELITA OPEN

1. Irena Preiss Berserker’s Team
2. Natalia Ogiegło Bastion
3. Emilia Maćkowiak Wrox Gym Galvao

SENIORZY

ELITA 76 KG
1. Maciej Kozak Grappling Kraków
2. Ignacy Wiklo Copacabana
3. Marcin Tobera Copacabana

ELITA 82,3 KG
1. Krzysztof Łukaszewicz Dragon’s Den
2. Łukasz Niejodek Gracie Barra Draculino
3. Michał Plich Berserker’s Team

ELITA 94,3 KG
1. Marek Zbróg Copacabana
2. Salim Touahri Grappling Kraków
3. Karol Gucwa Grappling Kraków

ELITA + 94,3 KG
1. Sebastian Maciejewski Gracie Barra Draculino
2. Łukasz Warchoł Gracie Barra Draculino
3. Mieszko Maciejewski Dragon’s Den
3. Kamil Umiński Aliance Warszawa