[Wyniki] XVII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Skała, 23 marzec 2013

Seniorki

białe pasy – 58.5 kg
1. Pająk Katarzyna – Grappling Kraków
2. Lipok Dominika – Gold Team Polska
3. Giemza Paulina – Octagon Team

białe pasy +58.5 kg
1. Gryz Justyna – Alliance Polska
2. Kolkowska Roksana – Rio Grappling Club
3. Frelich Iwona – Academia Gorilla

Elita open
1. Lach Anna – Gracie Barra Żywiec
2. Wolny Oliwia – Gracie Barra Chorzów

Juniorzy

-58.5 kg
1. Starmach Kamil – Grappling Kraków
2. Wadas Paweł – Wrox Gym Galvao
3. Piotr Dudziński – Gold Team Polska
3. Gryz Wojciech – Gold Team Polska

-64 kg
1. Mlekodaj Olaf – Grappling Kraków
2. Breitkopf Saymon – Octagon Team
3. Bednarczyk Paweł – Octagon Team

-69 kg
1. Siudyt Piotr – Grappling Kraków
2. Marzec Dominik – Grappling Kraków
3.
Kominek Karol – Octagon Team

-74 kg
1. Badura Dominik – Gracie barra Drakulino
2. Mewes Alan – Rio Grappling Club
3. Mazur Aleksy – Rio Grappling Monster
3. Cichon Michał – Miners Gold Team

-79.3 kg
1. Głownia Karol – Gracie Barra Drakulino
2. Szkutnik Kamil – Rio Grappling Club
3. Najmanowicz Janek – Gracie Barra Drakulino
3. Pastuszka Patryk – Rio Grappling Club

+84.3 kg
1. Zawadzki Bartosz – Gracie Barra Drakulino
2. Kwiecień Marcel – Rio Grappling Club
3.
Waskiewicz Mateusz – Copacabana

Seniorzy

białe pasy -64 kg
1. Kwolek Jakub – Grappling Kraków
2. Węgrzyn Mateusz – Octagon Team
3. Szczepański Dominik – Grappling Kraków
3. Szczeciński Filip – Grappling Kraków

białe pasy -70 kg
1. Sokołowski Paweł – Dragon’s Den
2. Grigonis Marcin – Vendetta
3. Pawela Damian – Rio Grappling Club
3.
Lachowski Adrian – Grappling Kraków

białe pasy -76 kg
1. Dubiński Krzysztof – Octagon Team
2. Kaszek Tomasz – Gracie Barra Drakulino
3. Urban Daniel – Dragon’s Den
3. Sauc Marek – Octagon Team

białe pasy -82.3 kg
1. Walicki Damian – Copacabana Konin
2. Kwaśny Denis – Gracie Barra Chorzów
3. Grzebieniowski Bogumił – Lutadores Opole
3. Mielcarek Marcin – Octagon Team

białe pasy -88.3 kg
1. Bleszyński Adrian – Rio grappling Club
2. Zembrzuski Marek – Dragon’s Den
3. Pajka Mikołaj – Rio Grappling Monster
3. Gąska Krzysztof – Dragon’s Den

białe pasy -94.3 kg
1. Smigielski Robert – Gracie Barra Drakulino
2. Wierkowski Łukasz – Dragon’s Den
3. Kozdras Jacek – Minerals Gold Team

białe pasy +94.3 kg
1. Śmigielski Michał – Gracie Barra drakulino
2. Dziedzic Adam – Vendetta
3. Maciejasz Paweł – Rio Grappling Club
3. Momot-Misiakowski Krzysztof – Vendetta

niebieski pas -64 kg
1. Trzuskolas Krzysztof – Copacabana Konin
2. Sołtys Dawid – Grappling Kraków
3. Przybecki Artur – Grappling Kraków
3. Sanetra Dariusz – Gracie Barra Żywiec

niebieskie pasy -70 kg
1. Krzesiak Vel Czyżewski Adrian – Alliance
2. Czado Rafał – Grappling Rzeszów
3. Lach Artur – Grappling Kraków
3. Wilczak Michał – Grappling Kraków

niebieskie pasy -76 kg
1. Smoliński Mateusz – Copacabana Konin
2. Flaga Mateusz – Grappling Rzeszów
3. Borowski Szymon – Gracie Barra Drakulino
3. Kamiński Patryk – Gracie Barra Drakulino

niebieskie pasy -82.3 kg
1. Drukała Kamil – Rio Grappling Club
2. Kubik Przemysław – Wrox Gym
3. Ptasiński Norbert – Gracie Barra Drakulino
3. Dudek Kamil – Octagon Team

niebieskie pasy -88.3 kg
1. Gładysz Maciej – Grappling Kraków
2. Kaleta Juraj – Gracie Barra Drakulino
3. Siorak Wacław – Octagon Team
3. Sobieszek Grzegorz – Academia Gorilla

niebieskie pasy -94.3 kg
1. Murias Paweł – Rio Grappling Club
2. Zięcina Mariusz – Gracie Barra Drakulino
3. Nocko Kajetan – Gracie Barra Chorzów
3. Urbanowicz Kamil – Copacabana

niebieskie pasy +94.3 kg
1. Jeziorski Tomasz – Gracie Barra Drakulino
2. Surma Maciej – Gracie Barra Chorzów
3. Witczak Andrzej – Copacabana
3. Bilko Jakub – Copacabana

purpurowy pas -70 kg
1. Kulczycki Bartosz – Rio Grappling Club
2. Chwaliński Paweł – Sowillo Kielce
3. Kuśmierz Adrian – Alliance
3. Kawiorski Karol – Grappling Kraków

purpurowe pasy -76 kg
1. Kaużyński Michał – Copacabana
2. Jebril Wael – Gracie Barra Draculino
3. Binek Łukasz – Gracie Barra Drakulino
3. Zygadło Wojciech – Zenith

purpurowe pasy -82.3 kg
1. Henek Robert – Octagon Team
2. Parafianczuk Adam – Alliance
3.
Szwed Artur – Grappling Kraków
3. Zgliczyński Maciej – Grappling Kraków

purpurowe pasy -88.3 kg
1. Wardzinski Adam – Strefa Walki
2. Olszewski Dominik – Grappling Kraków
3. Basiak Dariusz – Grappling Kraków

purpurowe pasy +84.3 kg
1. Ogiegło Jarosław – Gracie Barra Drakulino
2. Mroczkowski Jakub – Copacabana
3. Łapka Michał – Wrox Gym
3. Wysocki Patryk – Gold Team Poznań

elita -82.3 kg
1. Kozak Maciej – Grappling Kraków
2. Suchorabski Krzysztof – Copacabana
3. Niejodek Łukasz – Gracie Barra Drakulino

elita -88.3 kg
1. Kostarz Przemysław – Gracie Barra Drakulino
2. Bańczyk Paweł – Gold Team Polska

elita + 100.5 kg
1. Sebastian Maciejewski – Gracie Barra Łódz
2. Warchoł Łukasz – Gracie Barra Drakulino