[Wyniki] XVIII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Warszawa, 18 październik 2014

OPEN Mężczyźni

1. Jarosław Ogiegło – Gracie Barra

2. Wojciech Baran – Gracie Barra

3. Piotr Osiński – Alliance

3. Piotr Kurowski – Alliance

OPEN Kobiety

1. Marta Szarecka – Copacabana

2. Zofia Szawernowska – Alliance

3. Donata Wiese-Woźniak – Gracie Barra

3. Katarzyna Pająk

Elita -76 kg

1. Daniel Wrześniewski – Złomiarz Team

2. Adam Górny – Złomiarz Team

3. Marcin Tobera – Copacabana

Elita +76

1. Łukasz Niejodek – Gracie Barra

2. Jarek Ogiegło – Gracie Barra

3. Łukasz Bagiński – Złomiarz Team

Purpury -70 kg

1. Janusz Andrejczuk – Dragons Den

2. Michał Saroma – Dragons Den

3. Adrian Kuśmierz – Alliance

3. Kamil Dziadek – Copacabana

Purpury -76 kg

1. Marek Wrzaszacz – Copacabana

2. Paweł Ziemkiewicz – Alliance

3. Michał Korytowski – Alliance

3. Piotr Osiński – Alliance

Purpury -82 kg

1. Wojciech Baran – Gracie Barra

2. Karol Kania – Rio Grappling Club

3. Adam Parafiańczuk – Alliance

3. Jan Bakun – Alliance

Purpury -88 kg

1. Krzysztof Pyclik – Copacabana

2. Marcin Szulc – Alliance

3. Dawid Szpak – Gracie Barra

3. Adam Zyga – Copacabana

Purpury +88 kg

1. Artur ZIeliński – Ikizama

2. Rafał Sosnowski – Alliance

3. Przemysław Niemyjski – Strefa Walki

3. Krzysztof Skarbiński – Dragons Den

Niebieskie -70 kg

1. Adrian Krzesiak – Copacabana

2. Artur Kapluk – Alliance

3. Grzegorz Bigdoń – Grappling Rzeszów

3. Sebastian Godlewski – Copacabana

Niebieskie -76 kg

1. Paweł Żochowski – Academia Gorila

2. Rafał Balicki – Rio Grappling Club

3. Szymon Grabka – Copacabana

3. Jacek Bańczyk – Rio Grappling Club

Niebieskie -82 kg

1. Mateusz Korcz – Berserkers Team

2. Dariusz Poniatowski – Copacabana

3. Adam Nankiewicz – Dragons Den

3. Przemysław Kośnik – Strefa Walki

Niebieskie -88 kg

1. Michał Kaczmarek – Copacabana

2. Paweł Procaj – Złomiarz Team

3. Piotr Rudnicki – Berserkers Team

3. Piotr Kurowski – Alliance

Niebieskie -94 kg

1. Artur Adamczak – Złomiarz Team

2. Mrek Gorzelańczyk – Strefa Walki

3. Daniel Kamiński – Zenith BJJ

3. Jakub Bilki – Copacabana

Niebieskie -100 kg

1. Artur Zaręba – Zenith BJJ

2. Łukasz Pietruszka – Ikizama

Niebieskie +100 kg

1. Łukasz Wardak – Copacabana

2. Jarek Drozd – Alliance

3. Daniel Szulczyk – Academia Gorila

3. Tomasz Jeziorski – Gracie Barra

Białe -64 kg

1. Igor Dziubałtowsi – Strefa Walki

2. Jacek Łotko – Dragons Den

3. Gabriel Główka – Academia Gorila

3. Marcin Tiko – Academia Gorila

Białe -70 kg

1. Artur Owczarek – Gracie Barra

2. Dominik Śliwiński – Strefa Walki

3. Jakub Rubaj – Copacabana

3. Jan Żelazek – Strefa Walki

Białe -76 kg

1. Mariusz Wiśniewski – Academia Gorila

2. Kacper Porębski – Academia Gorila

3. Krzysztof Krasowski – Dragons Den

3. Mariusz Żochowski – Academia Gorila

Białe-82 kg

1. Konrad Kurnicki – Husaria Mława

2. Mariusz Gołębski – Academia Gorila

3. Mateusz Bugaj – Gracie Barra

3. Grzegorz Kamiński – NKSW Bastion

Białe -88 kg

1. Kamil Kies – Alliance

2. Przemek Korowaj – Academia Gorila

3. Bartłomiej Węglorz – Dragons Den

3. Maks Tomaszewski – Alliance

Białe -94kg

1. Maciej Skalski – Alliance

2. Antoni Pikuła – Academia Gorila

3. Gustaw Grugoruk – Academia Gorila

3. Szymon Siwicki – Ikizama

Białe +94 kg

1. Daniel Moder – Ikizama

2. Maciej Masłowski – Berserkers Team

3. Tomasz Zych – Ackademia Gorila

3. Bartosz Michalak – Academia Gorila

Kobiety Białe -64kg

1. Katarzyna Pająk

2. Klaudia Siejca – Alliance

3. Barbara Przybysz – Academia Gorila

Kobiety Białe +64 kg

1. Paulina Maścianica – Złomiarz Team

2. Agnieszka Winkiewicz – DragonsDen

3. Alicja Czachowska – Gladio Lublin

Kobiety Kolorowe -64 kg

1. Zofia Szawernowska – Alliance

2. Justyna Gryz – Alliance

Kobiety Kolorowe +64 kg

1. Marta Szarecka – Copacabana

2. Donata Wiese-Woźniak – Gracie Barra

3. Agnieszka Rosińska – XYZ Bydgoszcz